Informacje o serwerze
http://www.nadwyzki.com

Witamy na jedynym w Polsce Serwerze Branży Spożywczej.

Dynamiczny rozwój polskiej gospodarki wymusza podejmowanie szybkich i trafnych decyzji. Z tą myślą z inicjatywy firmy IKKI powstał Serwer Branży Spożywczej będący jedynym w swoim rodzaju centrum informacji branżowej.

Jest to internetowy katalog przedsiębiorstw szeroko związanych z branżą spożywczą lub w istotny sposób ją uzupełniających. Serwer gromadzi wszelkie potrzebne wiadomości dotyczące producentów, usługodawców, przetwórców, giełd towarowych, sieci handlowych, wydawnictw fachowych, imprez targowych oraz instytucji i organizacji.

Do serwera dołączona jest baza zawierająca dane teleadresowe kilku tysięcy firm.

Serwer ma przemyślaną, wygodną i prostą w użytkowaniu konstrukcję. Łatwość nawigacji zapewnia przejrzysty układ ofert skatalogowanych w podziałach: alfabetycznym, branżowym i geograficznym.

Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie zaplecza informacyjnego na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę przy realizowaniu naszej misji, dlatego wszelkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące naszego serwera będą skrupulatnie analizowane.

Tu znajdziesz nasz cennik.

Jeśli chcą się Państwo więcej dowiedzieć lub mają Państwo uwagi lub komentarze to prosimy o kontakt.
E-mail: food@ikki.pl.
telefon: 0-42 630-00-48

Statystyki odwiedzin Państwa strony.

Początek strony